Antyalergiczne pranie i czyszczenie dywanów

Alergia program dla przedszkoli

W oparciu o wiedzę i sprzęt jaki posiadamy stworzyliśmy antyalergiczny program czyszczenia dla przedszkoli. Czyścimy urządzeniem Kirby pozytywnie zaopiniowanym przez Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i Centrum Alergologii w Łodzi w zakresie bezpyłowego czyszczenia powierzchni dywanowych. Naszym atutem jest sposób czyszczenia. Nie przemaczamy wykładzin i dywanów. Czyścimy używając pół suchej piany co gwarantuje szybkie schnięcie dywanu i możliwość użytkowania pomieszczeń zaraz po czyszczeniu bez konieczności zamykania placówek. 

Wszystkie prace wykonujemy w systemie antyalergicznym z użyciem środków dedykowanych dla alergików, naturalnych, bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Po czyszczeniu zasadniczym dodatkowo zabezpieczamy powierzchnie czyszczone preparatem Acarix Spray, który eliminuje działanie czynników alergizujących na okres 6 miesięcy. Wystawiamy świadectwo czyszczenia antyalergicznego.

Więcej o programie

Oferujemy usługi dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.Wszystkie usługi wykonujemy w naszej stacjonarnej pralni w Kielcach przy ulicy Plac Wolnosći 8/ Słowackiego 1, za wyjątkiem usług dla przedszkoli lub instytucji.W celu zamówienia usługi prosimy o kontakt pod nr. tel 519-160-113, bądź mailem na adres: biuro@clean-bi.pl.

Przedszkola w programie