Czyszczenie antyalergiczne

Poniewaz materacy nie powinno się prać na mokro, stosujemy urządzenie amerykańskiej firmy Scott&Fetzer Company. Duża moc ssącą oraz konstrukcja pozwala na dogłębne, bezpyłowe czyszczenie materaca, dywanu czy wykładziny i usunięcie  wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się do 45 cm wewnątrz.

 

 

Podczas czyszczenia wstępnego ustalamy skalę zanieczyszczeń tak aby mieć pewność, że materac po czyszczeniu zasadniczym które trwa od 30- 60 min, nie zawiera żadnych alergenów, kurzu, brudu, pleśni ,białka. Postępy w czyszczeniu są monitorowane na bieżąco aby zapewnić jak najlepszy efekt czyszczenia. Jest to system bezpieczny dla człowieka, materiału i środowiska, odbywa się na miejscu u klienta. Materac pozostaje w łóżku, może być od razu używany, nie ma konieczności suszenia go czy wietrzenia.

 

Ten system czyszczenia nadaje się do wszystkich materiałów: dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, puff, zabawek pluszowych nie niszczy ich, nie wytwarza szkodliwego kurzu. Do eliminacji roztoczy używamy filtra Micron- Magic zaawansowanego technologicznie systemu filtracji, który zatrzymuje 99.9 % cząstek wielkości 0,3 mikrona co jest potwierdzone certyfikatem. W zupełnie bezpieczny sposób możemy czyścić zasłony, koce, meble tapicerowane, pufy, wersalki, fotele, dywany, wykładziny.

 

Po czyszczeniu zasadniczym  stosujemy preparat antyalergiczny Acarix, produkt dla osób cierpiącym na objawy alergii. Działanie środka polega na denaturacji  alergenów kałowych roztoczy tak, że po zastosowaniu środka nie są rozpoznawane przez system immunologiczny człowieka i nie wywołują reakcji alergicznej. 

 

Środek można bezpiecznie stosować na wszystkie materiały tekstylne. Jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i roślin. Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien odpornych na wodę. Można stosować go na wykładziny, dywany, tapicerki, materace, draperie, zasłony, pluszowe zabawki. Posiadamy linię produktów dla alergików amerykańskiej firmy MasterBlend, począwszy od szamponów do prania metodą suchej piany, odplamiaczy, neutralizatorów zapachów, środków antyroztoczowych do prania pościeli.

 

W ofercie posiadamy  środek przeznaczony do stosowania w pralkach, do eliminowania alergenów w pościeli, kocach, poduszkach i innych przedmiotach nadających się do prania wodnego.  

 

Nasza oferta jest kompleksowa, dostosowana do najbardziej wymagającego klienta.

 

- przeczytaj więcej o roztoczach kurzu domowego