Clean-bi

Specjalizujemy się w bezpyłowym czyszczeniu dywanów, wykładzin, materacy, mebli tapicerowanych oraz wszystkich elementów wyposażenia, które mogą gromadzić kurz i być przyczyną alergii. Wszyskie usługi wykonujemy w systemie antyalergicznym z użyciem  specjalistycznnych  środków dla alergików zarówno do czyszczenia, odplamiania  jak i póżniejszego zabezpieczania czyszczonych powierzchni.  

 

Podczas czyszczenia materacy nie używamy wody jak i pary wodnej gdyż może to zwiększyć rozwój niebezpiecznych grzybów, pleśni i patogenów będących bezpośrednio przyczyną reakcji alergicznych. Klientom szczególnie polecamy metodę bezpyłowego trzepania dywanów i wykładzin bez uciążliwego zwijania i wynoszenia z domu. Usługę wykonujemy na miejscu monitorując ilość zebranego kurzu.

 

W swojej ofercie posiadamy usługę prania dywanów metodą suchej piany, usługę odplamiania, oraz impregnacji czyszczonych powierzchnii.

 

Naszym celem – poprzez eliminację  roztoczy – jest skuteczne przeciwdziałanie alergii. Stosujemy produkty dla alergików, które nie zawierają środków chemicznych są całkowicie naturalne, biodegradowalne, nie zawierają rozpuszczalników, środków zapachowych, ani substancji lotnych, i przede wszystkim są bezpieczne dla dzieci. Do pracy wykorzystujemy amerykańską technologię czyszczenia Kirby pozytywnie zaopiniowaną przez Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i Centrum Alergologii w Łodzi w zakresie wspomagania leczenia roztoczycy oraz eliminacji roztoczy z materacy, pościeli, dywanów i poszyć tapicerskich, jak również w zpobieganiu zaostrzeniom astmy, a przede wszystkim w zakresie profilaktyki antyalergicznej u osób zdrowych

 

Nie zajmujemy się pielęgnacją ogródków, myciem okien, sprzataniem po remontach, praniem tapicerki samochodowej. Zajmujemy się - czyszczeniem antyalergicznym - aby robić to najlepiej!

 

Oferujemy jedyną w swoim rodzaju usługę na rynku – amerykańska jakość produktów i technologia, aby zapewnić spokój Twojej Rodzinie! Naszą usługę docenią alergicy i astmatycy, a przede wszystkim  rodzice małych dzieci.

 

Oferujemy usługi dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Wszystkie usługi wykonujemy na miejscu u Klienta.

 

Fundamentem naszej działalności jest profesjonalizm i zaufanie, staramy się prowadzić biznes zrównoważony i odpowiedzialny, ukierunkowany na obopólna korzyść, oraz na kształtowanie postaw proekologicznych i prospołecznych.

 

Przedstawiciel firmy Clean-bi świadczy usługi na terenie Kielc oraz Woj. Świętokrzyskiego a także na terenie Lublina i Warszawy.