Sklep

 

 

Wskazania:
Preparat skuteczny wobec alergenów wziewnych,posiadających komponenty białkowe takie jak: alergeny roztoczy, sierść i naskórek zwierząt domowych.  Wspomaga leczenie alergii wziewnej oraz wyprysku atopowego u osób uczulonych.  Szczególnie wskazany w przypadku:  przewlekłego nieżytu nosa przewlekłego alergicznego nieżytu spojówek, astmy oskrzelowej, zespołu atopowego zapalenia skóry.

 

Działanie:
Preparat wykazuje dwukierunkowe działanie. Zmniejsza objawy alergii roztoczowej poprzez denaturację ( utratę aktywności biologicznej) alergenów kałowych roztoczy kurzu domowego, a także alergenów odzwierzęcych. Po zastosowaniu środka następuje zmniejszenie zdolności wiązania przeciwciał Ige alergenem,  w efekcie organizm ludzki nie rozpoznaje alergenu,  co przyczynia się do zmniejszenia reakcji alergicznej. Ponadto po naniesieniu na powierzchnię preparat agreguje, skleja alergeny, które tracą swoją lotność, co zmniejsza wnikanie ich drogą wziewną do organizmu osoby uczulonej. Znaczna poprawa  u osób uczulonych następuje już po drugim dniu od zastosowania preparatu. Preparat działa do 6 miesięcy przy odpowiednim zastosowaniu.

 

CENA: 39.00 zł

Produkt dostępny na Allegro!

 

        

 

Wskazania:
Preparat przeznaczony do odplamiania i czyszczenia u osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Całkowicie naturalny wyprodukowany z ekstraktu nasion warzyw i owoców, nie zawiera środków chemicznych, środków zapachowych,rozpuszczalników, fosforanów, barwników, substancji lotnych. Polecany do stosowanie w otoczeniu małych dzieci i niemowląt. Produkt bidegradowalny, hypoalergiczny. Do stosowania na dywany, poszycia tapicerskie, odzież, pościel.

 

Działanie:
Preparat ogólnego przeznaczenia,nadaje się na wszystkie zabrudzenia rozpuszczalne w wodzie.Charakteryzuje się silnym działaniem podobnie jak środki chemiczne,  jest nietoksyczny i całkowicie bezpieczny Szczególnie polecany na plamy po produktach spożywczych, plamy z soków, herbaty, kawy, wina.

 

CENA: 19.00 zł

Produkt dostępny na Allegro!

Formularz zamówienia