Antyalergiczne pranie i czyszczenie dywanów

Pranie dywanów w pralni

Proces czyszczenie dywanu w pralni jest wieloetapowy i uzależniony od rodzaju i długości włosa. W pierwszym etapie czyścimy na sucho urządzeniem Kirby w celu eliminacji wszystkich zabrudzeń stałych, piachu, roztoczy, pleśni, kurzu. Do eliminacji roztoczy używamy filtra Micron- Magic zaawansowanego technologicznie systemu filtracji, który zatrzymuje 99.9 % cząstek wielkości 0,3 mikrona co jest potwierdzone certyfikatem. Następnie dywan jest szamponowany za pomocą szorowarki  jednotarczowej i płukany w basenie kąpielowym. Po wypłukaniu dywany suszymy w suszarni w temperaturze plus 24C.

Po czyszczeniu zasadniczym i wysuszeniu stosujemy preparat antyalergiczny Acarix, produkt dla osób cierpiącym na objawy alergii. Działanie środka polega na denaturacji  alergenów kałowych roztoczy tak, że po zastosowaniu środka nie są rozpoznawane przez system immunologiczny człowieka i nie wywołują reakcji alergicznej. Acarix zabezpiecza dywan przed alergenami roztoczy i zwierząt domowych na okres 6 miesięcy.

Pracujemy wyłącznie w systemie antyalergicznym pranie i odplamianie wykonujemy tylko naturalnymi i ekologicznymi środkami bez użycia chemii.

Jest to system w pełni bezpieczny dla dzieci, zwierząt i roślin i szczególnie polecany osobom wrażliwym na środki chemiczne.

Zobacz regulamin

Oferujemy usługi dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.Wszystkie usługi wykonujemy w naszej stacjonarnej pralni w Kielcach przy ulicy Plac Wolnosći 8/ Słowackiego 1, za wyjątkiem usług dla przedszkoli lub instytucji.W celu zamówienia usługi prosimy o kontakt pod nr. tel 519-160-113, bądź mailem na adres: biuro@clean-bi.pl.