Antyalergiczne pranie i czyszczenie dywanów

Program Czyszczenia Antyalergicznego dla Żłobków i Przedszkoli

Cel:

Naszym celem jest profilaktyka antyalergiczna wykorzystująca urządzenia czyszczące pozytywnie zaopiniowane przez Centrum Zdrowia Matki Polki i Centrum Alergologii w Łodzi.

Przekonanie właścicieli placówek, że regularne czyszczenie polepsza stan wykładzin
i może przedłużać ich użytkowanie na lata.
Wyeliminowanie strat finansowych, związanych z powierzaniem usługi przypadkowym firmom, stosującym nieodpowiednie środki chemiczne, bądź metodę, prowadzącą do niezadowolenia z wykonanej usługi.

Jak pracujemy:

Czyszczenie odbywa się dwa razy do roku jesienią i wiosną

Stosujemy ściśle określoną procedurę czyszczenia (czyszczenie na sucho, pranie aktywną pianą, suszenie z ponownym odkurzaniem, zabezpieczenie pow. preparatem antyalergicznym)
Stosujemy tylko naturalne, antyalergiczne środki pozyskane z ekstraktów roślinnych bez chemii, bezpieczne dla dzieci ,zwierząt i roślin. Certyfikowane przez US EPA. Których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Stosujemy metodę aktywnej piany (piana zawiera tylko 30% wody), nie przemacza poszycia, wykładzina schnie w bardzo krótkim czasie (do 30 min). Czyścimy urządzeniem zaopiniowanym przez Centrum Zdrowia Matki Polki, posiadającym siedmio warstwowy filtr, (nie wydmuchujemy alergenów z powrotem do pomieszczeń) wyłapujący cząstki alergenów wielkości 0,3 mikrona, certyfikowany przez niemieckie laboratorium SLG.

Korzyści:

1. Otrzymanie certyfikatu „Przedszkole bez Alergii” wyróżnienie przedszkola na tle konkurencji
2. Czyszczenia, będzie miało wymiar prozdrowotny i profilaktyczny dla dzieci, pozytywnie postrzegany przez rodziców. Mniej infekcji w okresach szczególnego nasilenia (sezon grzewczy, jesień ,zima)
3. Przedłużenia żywotności posiadanych dywanów i wykładzin, co oszczędzi środki finansowe na ich wymianę.
4. Bardzo krótki czas schnięcia wykładzin daje możliwość użytkowania pomieszczeń praktycznie zaraz po wykonaniu usługi.
5. Umieszczenie logo przedszkola na naszej stronie internetowej.
6. Wystawiamy faktury VAT oraz certyfikat lub świadectwo czyszczenia, co w myśl rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych z dnia 25 marca 2011 r. daję gwarancję utrzymywania higienicznych warunków w lokalu a także świadectwo w przypadku kontroli inspektora sanitarnego.
7. Fundamentem naszego biznesu jest profesjonalizm i zaufanie, staramy się prowadzić biznes zrównoważony i odpowiedzialny ukierunkowany na obopólną korzyść oraz na kształtowanie postaw proekologicznych i prospołecznych.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej prezentacji usługi.
W ramach prezentacji czyścimy wybraną wykładzinę za symboliczną złotówkę.
Tel: 519-160-113

Co nas odróżnia:

– urządzenie jakie stosujemy
– środki jakich używamy
– procedura czyszczenia jaka stosujemy
– niski koszt dostosowany do budżetu

 

 

Dzieci spędzają do 8 godzin na dobę przez pięć dni w tygodniu w zamkniętym pomieszczeniu przedszkola czy żłobka. Ma to miejsce szczególnie w okresie jesienno zimowym, kiedy pomieszczenia są rzadko wietrzone a roztocza kurzu wykazują największą aktywność. Kurz oraz komponenty białkowe roztoczy kurzu domowego pozostające w dywanie lub wykładzinie usuwane za pomocą zwykłego odkurzacza, bez odpowiedniego systemu filtracji przedostaje się z powrotem do powietrza. Dzieci przebywające w pomieszczeniach stale narażone są na działanie alergenów. Nawet gdy nie mają objawów alergii układ immunologiczny i tak jest obciążany. To właśnie w okresie jesienno- zimowym odnotowujemy największą zapadalność na różnego rodzaju infekcje.

Przedszkola w programie